Letenky do Dubaja za výhodné ceny

Ak sa chystáte stráviť dovolenku v Dubaji, iste privítate možnosť ušetriť na cestovných výdavkoch. Prinášame vám preto informácie o tom, kde nájdete lacné priame letenky do Dubaja.

Flydubai lietadlá
  • Cena letenky od

    99 €

  • Odlet z

    Letiska M.R. Štefánika v Bratislave
  • Letecká spoločnosť

    Flydubai

Priame letenky do Dubaja s Flydubai

Vedeli ste, že cesta na dovolenku v Dubaji môže viesť priamo z Letiska M.R. Štefánika v Bratislave? Je to vďaka spoločnosti Flydubai. Táto mladá letecká spoločnosť je štátnou leteckou spoločnosťou Spojených arabských emirátov a pôsobí od roku 2008.

Na vašu dovolenku poletíte jedným z päťdesiatich nových lietadiel Boeing 737 - 800, ku ktorým stále pribúdajú ďalšie. Flydubai lieta do 86 destinácií. A jednou z nich je aj Bratislava. Okrem toho môžete s Flydubai letieť aj z Prahy, Záhrebu, Sofie a Sarajeva. Aj vďaka tejto spoločnosti je dnes jednoduchšie získať víza do Spojených arabských emirátov. Občania mnohých krajín ich získajú jednoducho priamo po prílete na letisku v Dubaji. Slováci majú ešte väčšiu výhodu - vízum na návštevu tohto štátu nepotrebujú.

Pohodlný let v moderných lietadlách

Flydubai patrí medzi nízkonákladové letecké spoločnosti. Pre cestujúceho to však v žiadnom prípade neznamená nižší komfort počas cesty. Priestranná kabína lietadla vás privíta svetlými farbami, ktoré vytvoria príjemnú atmosféru počas celého letu. Sedadlá pre cestujúcich sú vyrobené v modernom dizajne. Zaručia vám pohodlie pre príjemný let.

Nemusíte sa obávať ani toho, že sa vaša rodina či skupina priateľov, s ktorými cestujete, ocitne roztrúsená po celom lietadle. Flydubai disponuje rezervačným systémom, ktorý sa snaží usadiť zadané skupiny spolu. 24 hodín pred odletom je dostupný aj výber sedadiel zadarmo. Ak si chcete zabezpečiť najlepšie miesta v lietadle skôr, budete si musieť za túto službu priplatiť.

Ako rezervovať výhodné letenky do Dubaja

Lacné priame letenky do Dubaja si môžete pohodlne objednať online na vyhodneletenky.sk. Táto stránka priamo spolupracuje s leteckou spoločnosťou Flydubai. Okrem toho si tu zároveň môžete vybrať kvalitné ubytovanie v Dubaji. Vyhodneletenky.sk totiž spolupracujú aj s dubajapartmany.sk Všetko potrebné pre bezstarostnú dovolenku v tejto exotickej destinácii tak nájdete na jednom mieste.

Palmové ostrovy - Dubaj
Cestovné poistenie

Cestovné poistenie

Cestovné poistenie je neoddeliteľnou časťou súkromných či pracovných ciest do zahraničia.
Darčeková poukážka

Darčekové poukážky

Darčekovú poukážku možno využiť na kúpu ľubovolnej letenky, dovolenky či pobytu.

Sledujte nás

Spolupracujeme

vytvorené od
Vytvorené od atlasia
Copyright © VýhodnéLetenky - Všetky práva vyhradené